Jdi na obsah Jdi na menu

Služby

PROJEKTOVÁ ČÁST

Návrh celého projektu včetně finanční kalkulace dle požadavků a možností klienta. Je pro nás prioritou, aby klient viděl s jakou částkou má za celé dílo počítat.


ELEKTROINSTALACE OD A DO Z

Hrubá instalace-sekání drážek pro kabeláž, inteligentní domácnost - dálkové řízení domu , dálkové ovládání topení, dálkové ovládání garážových vrat a vjezdu, sledování domu v reálném čase a spotřeba domu (LOXONE, TAP HOME, TECO, CRESTON).
Zabezpečení objektu – používáme trendy dnešní doby a navrhneme zabezpečení velkého komerčního objektu až po klasické rodinné domy. Už při výrobě oken do objektů navrhujeme montáž magnetického kontaktu do oken a vstupních dveří a tím eliminujeme povrchovou montáž . Dále navrhneme pohybové a otřesové senzory pro komfortní používání s tím, že můžete mít vaše domácí mazlíčky samotné, a dům přesto zabezpečíte ( JABLOTRON, SIEMENS, KSENIA, DOMINIUS MILENIUM).
 
KAMEROVÉ SYSTÉMY

V rámci tohoto odvětví volíme jako první kamerovou zkoušku, nedá se totiž navrhnout kamerová jednotka tak, aby vyhovovala každému klientovi. Někdo chce sledovat jen přehled , někdo zase cílí na přesný detail . Samozřejmě  realizujeme i velké kamerové systémy měst a hal. Řešíme i správu SPZ tzn. vjezdu do objektu a rovněž tepelné snímaní osob pomocí termo kamer (GEUTEBRUCK, DAHUA, HIKVISION).
 
POŽÁRNÍ SYSTÉMY – EPS

Administrativní budovy, hotely a zdravotnické budovy musí splňovat bezpečnostní kritéria požárních předpisů. Systém, který toto splňuje, umíme navrhnout od projektu, přes komunikaci s HZS, až po realizaci dle Vašeho výběru (BOSH, ESSER, TYCO).
 
EVAKUAČNÍ ROZHLAS

Tento systém je navázán na systém EPS, který po spuštění navádí obyvatele a návštěvníky budov či hotelů, kde je vyhlášen poplach. Určuje jak mají při rizikových situacích jednat (BOSCH, SCHRACK).
 
VÝROBA ROZVADĚČŮ

Pokud nedostaneme od zákazníka projekt, vypracujeme si jej pomocí programu E-PLAN. Vyrobíme jakýkoliv typ rozvaděče, ať už jde o rozvaděč na míru (tzn. skříň zadáme do výroby) nebo využijeme běžné skříně dostupné na trhu.
Celý rozvaděč popíšeme tak, aby bylo pro zákazníka jasně zřetelné, jak tento rozvaděč zapojit a dle platných legislativ mohl předat technikovi k revizi. Vytvoříme kompletní dokumentaci rozvaděče.
 
SKS

Strukturovaná kabeláž. Každá budova, ať už jde o rodinný dům či administrativní budovu nebo komerční objekt, je napojená na internet a používá moderní komunikaci pro přenos dat a komunikaci s klienty či rezidenty. Proto navrhujeme počítačovou síť i její správu na základě těchto náročných požadavků, včetně měření metalické a optické sítě ( u optických sítí provádíme i její svařování).
 
REALIZACE OSVĚTLENÍ

V rámci těchto služeb navrhneme řešení osvětlení tak, aby splňovala náročné požadavky a rovněž toto osvětlení následně změřit.